acana prairie feast cat

Acana Prairie Feast Cat

Acana Prairie Feast Cat

Karma, która najzwyczajniej produkowana jest bez dodatku zbóż. Zapewnia to lepsze trawienie oraz lepszą absorpcję aminokwasów czy innych elementów. Składa się ze świeżych i wysokiej jakości produktów takich jak: mięso z kurczaków, całe jajka, mięso z dziko żyjących sandaczy i siei. Dieta każdego kota musi być bogata w tłuszcze i różnorodne gatunki mięsa. Karma Acana Prairie Feast składa się tylko z najwyższej jakości składników mięsa, dzięki temu że dostarczana jest do fabryki w 100% świeża i nigdy nie jest mrożona czy konserwowana. Acana Prairie Feast Cat jest przygotowana zgodnie z normami żywieniowymi AAFCO dla wszystkich trybów życia. Jest wiele zalet stosowania tej karmy. Najważniejsze to witalność kotka przy długotrwałym stosowaniu. Zapewnia ona prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz krwionośnego dzięki dawce żelaza zawartego w mięsie oraz magnezu w roślinach i jajkach. Zalety produktu:

– 65% – regionalnego wysokiej jakości mięsa.

– 35% – regionalnych owoców i warzyw.

– 0% – nasion zbóż.

– Niska zawartość zbędnych węglowodanów.

– Karma obniża poziom wydzielania kwasu moczowego i dba o właściwe funkcjonowanie układu moczowego

Producenci ukazują owy skład: Dehydratyzowane mięso z kurczaka (40%), ziemniaki russet, świeże mięso z kurczaka (10%), groszek, świeże mięso siei, tłuszcz z kurczaka, świeże całe jaja, lucerna, świeże mięso sandacza, olej z łososia, dynia, jabłka, marchew, zielona rzepa, morskie wodorosty (kelp, morszczyn pęcherzykowaty, sałata morska), jagody jałowca, żurawina, świdośliwa olchlistna, czarna porzeczka, korzeń dziegla litworu, korzeń cykorii, koniczyna łąkowa, liść maliny czerwonej, korzeń mniszka, liść mięty, kwiat nagietka, kwiat rumianku, rozmaryn, Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium.

Podsumowując zapewnia to lepsze trawienie oraz lepszą absorpcję aminokwasów czy innych elementów. Składa się ze świeżych i wysokiej jakości produktów. Acana Prairie Feast Cat jest przygotowana zgodnie z normami żywieniowymi AAFCO dla wszystkich trybów życia. Zatem, pielęgnacja psa wiąże się z odpowiednią dla niego karmą.